Sony PSP verkoopt beter dan de Nintendo DS in Japan
donderdag 27 januari 2005 - Door: Donato RanzatoVolgens de laatste verkoopcijfers zijn er 64.600 PSP's verscheept naar verkooppunten. Dit zijn er ongeveer 10.000 meer dan de Nintendo DS consoles verscheept in die periode.
Dit betekent nog niet dat er in totaal meer PSP dan DS consoles in omloop zijn in Japan omdat de Nintendo DS een aantal weken voor de PSP op de markt kwam. Tevens zijn de cijfers het aantal verscheepte exemplaren en niet het aantal verkochte exemplaren.
Vorige week verkondigde Sony dat het bedrijf 80.000 PSP consoles verscheept heeft sinds de lancering op 12 december vorig jaar. Nintendo verkondigde dat zij 2,84 miljoen DS consoles heeft verscheept sinds de november lancering, maar dit aantal is het totaal van zowel Amerika als Japan.
Bron: The Register
Gerelateerde artikelen
- 02.09.08 Sony lanceert nieuwe PSP op 16 oktober in Japan
- 31.03.06 UMD-films zijn mislukt
- 05.05.05 PSP steeds vaker ook draagbare mediaspeler
- 20.04.05 Nintendo Revolution wordt niet onthuld op de E3
- 06.04.05 Hackers maken van PSP multifunctioneel apparaat
- 14.02.05 Sony zet films klaar voor PSP lancering
- 17.01.05 Sony updates PSP met browser, e-mail en wordprocessor
- 24.09.04 Nintendo DS wordt in Amerika op 21 november gelanceerd
reageer op dit artikel print artikel stuur artikel door
advertentie


