Man verkoopt reclameruimte op voorhoofd
maandag 10 januari 2005 - Door: Donato RanzatoEen persoon verkoopt op Ebay reclameruimte op zijn voorhoofd. Hij garandeert dat hij de reclame dertig dagen lang laat zitten.
We hebben heel wat rare veilingen op Ebay zien langskomen, van spookschilderijen tot vriendschappen, maar dit is misschien wel één van de raarste - maar tegelijkertijd slimste veilingen - sinds lange tijd.
Een persoon verkoopt zijn voorhoofd als advertentieruimte aan de hoogste bieder. De persoon, genaamd wpdm_journal, beschrijft zichzelf als een "average joe" met een druk sociaal leven en denkt dat deze manier van adverteren zeer succesvol kan zijn voor adverteerders.
Het is de bedoeling dat de winnende bieder zelf een tijdelijke tattoo maakt die gedurende dertig dagen op het voorhoofd van de persoon afgebeeld zal worden. Op de website HumanAdSpace kan de adverteerder zien waar het voorhoofd allemaal is geweest.
Denk je dat dit idee nooit zal werken? Op dit moment is er al ongeveer 323 dollar geboden en hebben bijna alle Amerikaanse media (ABC, CBS, FOX, NBC) over de ludieke veiling geschreven. Tevens zal de BBC binnenkort een interview met de verkoper op hun website zetten.
Eens kijken welke slimme Nederlander dit initiatief opvolgt.
Meer informatie: Ebay Veiling
UPDATE: BBC interview met de verkoper
Gerelateerde artikelen
- 31.01.05 Casino wint decolleté-veiling
- 28.01.05 Nu ook decolleté te huur als reclameruimte
- 18.11.04 Tien jaar oude tosti te koop op eBay
- 16.11.04 Ebay komt met kleuren-catalogus
reageer op dit artikel print artikel stuur artikel door


