advertentie
prijsvraag PCM Prijsvraag
Doe mee en win
fantastische prijzen!

Naar de puzzel
 

Downloads

Internet

Tips en Trucs

Lezersservice

Extra

Mythbustertest Hoe goed beveiligd is uw notebook als u hem vastlegt met een Kensington-slot? Wij testen het voor u uit. Bekijk het filmpje over onze testavonturen.
Bekijk hier het filmpje

PCM op uw site!

pcm nieuws PCM biedt u de mogelijkheid de headlines van het nieuws gratis op uw eigen site te plaatsen door slechts één regel javascript in uw webpagina op te nemen.
Vertel me meer...

Kerstgroet

PCM Feestdagen De redactie van PCM wenst u fijne feestdagen!

Nieuwsoverzicht: Internet | 1 reacties

Webhoster Strato staat te koop

donderdag 9 juli 2009 - Door: Xander Hoose
 
strato vserver

Het Duitse Strato wordt in de verkoop gezet door moederbedrijf Freenet. Strato is één van de grotere hostingpartijen in Nederland en Duitsland. Freenet hoopt 300 tot 400 miljoen euro te vangen voor de webhoster.

Freenet is van mening dat webhosting niet meer bij de strategie van het eigen bedrijf past en doet Strato daarom liever van de hand. Freenet richt zich de laatste tijd steeds explicieter op mobiele en online diensten en zijn rol als internet service provider. Eerder deed Freenet al zijn adsl-activiteiten al van de hand aan United Internet en kocht het Debitel op.

Webwereld


reageer op dit artikel print artikel stuur artikel door
 
plaats op eKudos plaats artikel op eKudos   plaats op NUjij plaats artikel op NUjij
advertentie

Reacties op dit artikel

Maxstar
vrijdag 10 07 2009 (12:07)
Eerst stopt Lycos met de webhosting en europa, en adviseert alle klanten over te stappen naar strato die vervolgens ook het bijltje er bij neer gooit.

toevoegen aan windows live toevoegen aan google rssNieuws

vrijdag 18 december
donderdag 17 december
woensdag 16 december
dinsdag 15 december
maandag 14 december
Naar het nieuwsoverzicht