advertentie
prijsvraag PCM Prijsvraag
Doe mee en win
fantastische prijzen!

Naar de puzzel
 

Downloads

Internet

Tips en Trucs

Lezersservice

Nu in de winkel

Alles voor Windows XP en Vista leest u in de nieuwe Windows Compleet Bijbel. Met 164 pagina's workshops, tips en trucs, software en hardware kunt u eventjes vooruit. Op de dvd vindt u meer dan 60 tools, twee volledige versies, gamedemo's en nog veel meer. € 7,95 Bestel hier

Tips en Trucs: Internet | 2 reacties

IE 8: Bron bekijken met kladblok

dinsdag 16 juni 2009 -
 
Internet Explorer 4/3

Waar voorgangers van Internet Explorer gebruikmaken van kladblok om de bron van een pagina te tonen, gebruikt versie 8 een nieuwe viewer. Een hele verbetering, zo ziet u regelnummers en zijn codes voorzien van kleuren. Het is echter wel mogelijk om kladblok te gebruiken.

Klik op Extra en kies Ontwikkelhulpprogramma's. Klik in het venster dat opent op Bestand en vervolgens op Weergavebron van Internet Explorer aanpassen. Kies Kladblok en sluit het venster. Internet Explorer gebruikt nu kladblok om de bron te tonen.
reageer op dit artikel print artikel stuur artikel door
 
plaats op eKudos plaats artikel op eKudos   plaats op NUjij plaats artikel op NUjij
advertentie

Reacties op dit artikel

Marcel
zaterdag 25 07 2009 (20:52)
Helemaal niet beter want met dit programma kun je offline pagina's niet bewerken terwijl dat met kladblok wel kon. Ik gebruikte altijd IE om websites te maken en bewerken in code. Als ik iets wilde wijzigen in een pagina kom ik rechts klikken en bron weergeven kiezen waarna ik de code kon bewerken in kladblok. Met deze nieuwe viewer ziet het er wel leuker uit maar dat is nutteloos want je kunt de inhoud niet bewerken. Is er een manier om kladblok weer aan te zetten in IE 8? IE 8 crasht overigens ook wel erg vaag (ook nadat ik Windows helemaal opnieuw ge??nstalleerd heb).
David Kips
maandag 02 11 2009 (14:25)
Het is helemaal geen verbetering maar de zoveelste opleuking waar ik in elk geval niet op zat te wachten. Het is alleen maar lastig als je de broncode snel wil aanpassen. Als je dat wil moet je weer terug naar het oude kladblok en dan verdwijnen de mooie kleurtjes en regelnummers natuurlijk weer. Gelukkig is er Google om er snel achter te komen hoe je ook deze opleuking weer zo snel mogelijk ongedaan kan maken.

rssLaatste Tips en Trucs