advertentie
prijsvraag PCM Prijsvraag
Doe mee en win
fantastische prijzen!

Naar de puzzel
 

Downloads

Internet

Tips en Trucs

Lezersservice

iPadLife

iPadLife De iPad, net als de iPhone en iPod Touch, is voorzien van een grote hoeveelheid applicaties. In iPadLife zetten we alle mogelijkheden van de iPad op een rij. Inclusief heel veel apps, handige tips en accessoires. Prijs: € 5,95 of bestel hem online.

Lees verder

PCM op uw site!

pcm nieuws PCM biedt u de mogelijkheid de headlines van het nieuws gratis op uw eigen site te plaatsen door slechts één regel javascript in uw webpagina op te nemen.
Vertel me meer...

Nieuwsoverzicht: Games | 3 reacties

Japan ontwikkelt speciale pillen voor gamers

woensdag 9 april 2008 - Door: Donato Ranzato
 

Gameverslaafden met pijnlijke ogen en vermoeide hersenen kunnen binnenkort een pilletje slikken om zich weer wat beter te voelen.

"Game Suppli" zijn pillen die speciaal zijn ontwikkeld voor de duizenden fanatieke gamers in Japan. Kyowa-Yakuhin, de producent van de pillen, biedt twee soorten pillen aan. De pillen in een blauwe capsule zijn goed voor de ogen en de pillen in de transparante capsule bevatten DHA (Docosahexaenoic acid) dat goed is voor de concentratie.

In Japan zijn honderden producten en voedingssupplementen te koop die beloven de gebruiker mooier, gezonder en succesvoller te maken. Voor de meeste is geen enkel wetenschappelijk bewijs dat ze daadwerkelijk werken.


Website: www.cybergadget.co.jp


reageer op dit artikel print artikel stuur artikel door
 
plaats op eKudos plaats artikel op eKudos   plaats op NUjij plaats artikel op NUjij
advertentie

Reacties op dit artikel

Rik
woensdag 09 04 2008 (17:18)
Niet normaal dit, ik hou ook wel van gamen, maar als mijn ogen pijn gaan doen ga ik gewoon op bed of naar buiten. Oke in de grote steden in Japan is dat ook niet echt rustgeven, maar dat is wat anders.
Erik
woensdag 09 04 2008 (19:22)
Pilletje XTC of speed doen wonderen, niet doet ik dit aanbeveel ofzo, maar pillen tegen vermoeidheid zijn er al lang.
anon
donderdag 10 04 2008 (21:03)
waarom geen rode en blauwe pil? (raad maar welke concentratie verhoogt)

toevoegen aan windows live toevoegen aan google rssNieuws

donderdag 2 september
woensdag 1 september
dinsdag 31 augustus
maandag 30 augustus
vrijdag 27 augustus
donderdag 26 augustus
woensdag 25 augustus
dinsdag 24 augustus
Naar het nieuwsoverzicht